G-STAR

Wybierz Alta G-STARS, aby przyspieszyć postęp genetyczny.

Niezależnie od Twoich genetycznych celów, Alta G-STARS to najwyższej wycenione genomowo buhaje, które pomogą przyspieszyć postęp genetyczny w Twoim stadzie.

Buhaje Alta G-STAR to:

• Wysoka wycena genomowa, aby przyspieszyć postęp genetyczny
• Elitarne rankingi buhajów pasujące do różnych planów genetycznych lub pożądanych cech

• Zostały wybrane specjalnie pod kątem progresywnych stad bydła mlecznego
• Wybrane buhaje G-STARS mają potwierdzone wyniki badań na cielność, tym samym uzyskują kwalifikacjaę do programu CONCEPT PLUS

Każdy buhaj z G-STAR jest zbyt nowy i zbyt młody, aby mieć wycenę na córkach pod względem produkcji, zdrowia i pokroju. Jednak niektóre z tych buhajów są objęte programami hodowlanymi na tyle długo, że znamy ich rzeczywistą płodność.

Zbieramy i analizujemy dane dotyczące płodności buhajów z prawdziwych danych z programu DairyComp w stadach naszych partnerów. Kiedy zbierzemy wystarczająco dużo obserwacji, przyznajemy nasze upragnione oznaczenie CONCEPT PLUS, wysoka rzeczywista płodność buhaja, tylko tym buhajom, które najskuteczniej zacielają krowy. Buhaje G-STAR bez oznaczenia CONCEPT PLUS są albo zbyt nowe, aby zebrać rzeczywiste dane dotyczące płodności, albo po prostu osiągają średni poziom płodności, który nie kwalifikuje ich do programu CONCEPT PLUS.

Argumenty za wyborem z elitarnej grupy wycenionych genomowo buhajów G-STAR są jasne. Te buhaje są wybierane do pracy w najbardziej progresywnych stadach bydła mlecznego i zapewniają największy potencjał genetyczny w celu przyspieszenia realizacji planu genetycznego Twojego stada.