Zmaksymalizuj postępy genetyczne aby osiągnąć swoje założone cele.

Zapraszamy do przyłączenia się do elitarnej grupy ambitnych hodowców z całego świata ( ponad 1 000 ) aby czerpać korzyści z uczestnictwa w programie Alta Advantage.
Od momentu jego wprowadzenia w 2001 roku, program Advantage pokonał kilka największych przeszkód w wycenie  –  uzysykania stabilności wyceny oraz osiągania sukcesów w płodności. Dane dostarczone przez naszych osiagających dobre wyniki partnerów przekazywane za pomocą ich programów do zarządzania stadem, pozwoliły nam rozwinąć nasz program Concept Plus, związany z podnoszeniem płodności buhaja.

Poprzez właściwą identyfikację córek opracowaliśmy sposób do bardziej precyzyjnych wycen.

Alta Advantage Logo

Kolejny etap programu Alta Advantage

Wprowadzenie wyceny genomowej w 2009 roku miało wpływ, na niektóre z warunków jakie określiliśmy w programie  Advantage, ponadto międzynarodowy obraz stanu hodowli także znacząco się zmienił przez ostatnią dekadę.
Budując potencjał stada aby uzyskać szybki progres genetyczny przy wykorzystaniu genomu oraz pomieszczeniu stale rowijającej się branży hodowlanej, powstał kolejny etap programu Alta Advantage.

Alta Advantage został rozszerzony na cały świat, pierwotnie były to tylko stada w Stanach.
Dostosowując program genetyczny do indwidualnych celów stada maksymalizujemy postęp genetyczny by osiągnąć zamierzony cel.
Zapraszamy do przyłączenia się do elitarnej grupy ambitnych hodowców z całego świata ( ponad 1,000) aby czerpać korzyści z uczestnictwa w Alta Advantage.

Dlaczego warto uczestniczyć w programie Alta Advantage?

  • W celu uzyskania właściwego matriału genetycznego dla Twego stada.
  • Uczestnictwo w progresywnym projekcie –  programie hodowalnym.
  • Znając aktualne trendy w hodowli, bedziesz w jej czołówce.

 

Dostosowując program genetyczny do indwidualnych celów stada maksymalizujemy postęp genetyczny, by osiągnąć zamierzony cel.

Dlaczego warto ustalić kryteria wyboru genetyki spełnającej wspólny jeden cel hodowlany dla Ciebie ?

Zasługujesz na dostęp do programu, który pozwoli Ci zrealizować Twój własny plan.

Jako partner programu Advantage, będziesz miał w pierwszej kolejności prawo do zakupu najlepszego genomowego nasienia na

świecie, spłniającego ustalony plan genetyczny w celu uzyskania jak najszybszego postępu genetycznego.

Ambitny program

Zamierzasz przystąpić do programu i uczyć się wiedzy od innych ambitnych hodowców i ekspertów z branży. Dzięki naszym Alta Advantage Showcase, AltaU Dairy Manager School będziesz miał możliwość dzielenia się pomysłami i doświadczeniami,nauki od innych hodowców w celu dalszej poprawy zarządzania własną fermą.

Znając aktulane trendy w hodowli, będziesz w jej czołówce

Chcesz być na czele rynku ?

Jako partner programu Advantage będziesz otrzymywał aktualne światowe rynkowe raporty, nowości dotyczące genetyki, rozrodu.

Lubię mieć ustalony plan, dla realizacji którego mamy w ofercie najlepsze buhaje, które spełniają moje kryteria po każdej wycenie, tak by określony progres był jak najszybszy !”
Rich-Ro South Farm
Michigan, Stany Zjednoczone

Program w Polsce funkcjonuje od 2015 roku, to już przeszło 40 progresywnych hodowli w kraju.

Szczegółowe informacje o programie uzyskacie Państwo u swoich doradców hodowlanych.

Pobierz ulotkę