AltaU

Zidentyfikuj niezrealizowany potencjał Twojego stada. Poszerz swoją wiedzę w zakresie diagnostyki stada. Zwiększ swoje umiejętności przywódcze, zarządcze i decyzyjne.

AltaU to wyjątkowa okazja! Intensywny, 5-dniowy kurs jest przeznaczony specjalnie dla właścicieli i zarządców progresywnych stad bydła mlecznego.

Każda sesja AltaU odbywa się w biurze URUS w Madison, USA. Sesje są ograniczone do 18 uczestników, aby zapewnić interaktywną naukę, a wszystkie instrukcje są dostarczane przez wysoko cenionych ekspertów uniwersyteckich i specjalistów z branży. Językiem wykładowym jest angielski.

Co zyskasz uczestnicząc w AltaU?

• Zarządzaj swoimi ludźmi skuteczniej, wykorzystując wiedzę z przywództwa i organizacji pracy

• Popraw komunikację ze swoim zespołem dzięki ocenie i interpretacji cech osobowościowych

• Zrozum genetykę, dowiedz się, jak działa, aby przynieść korzyści w Twoim przyszłym stadzie

• Wzmocnij swój proces decyzyjny dzięki dogłębnej analizie danych z programów do zarządzania

• Popraw zarządzanie odchowem cieląt i wewnętrznym brakowaniem jałówek od urodzenia do pierwszego wycielenia

• Popraw, lepiej zorganizuj zarządzanie rozrodem w stadzie

• Promuj optymalny komfort krów i dobrostan zwierząt, dostosowując zdrowie racic, okres okołoporodowy i programy zarządzania żywieniem

• Zmaksymalizuj wydajność hali, koncentrując się na zdrowiu wymion i jakości mleka

Referencje absolwentów

Nick Gilbert
Nick GilbertAdon Farms Potsdam, NY, USA
Read More
"Lubiłem spotykać się i rozmawiać z wykładowcami i innymi studentami. Było to jedno z najbardziej bezpośrednich i merytorycznych szkoleń z zakresu zarządzania stadem, jakie miałem. Zajęcia były bardziej intensywne, niż się spodziewałem. Treść wykładów na wysokim poziomie, aby była przydatna w praktyce. Dla mnie zwrot z inwestycji w AltaU jest bardzo pozytywny."
Peter Spruit
Peter SpruitSpruit Dairy Farm Kincardine, ON, CAN
Read More
"I really liked having world class speakers with decades of experience and knowledge who explain topics in a clear and concise manner. I learned more in 5 days at AltaU than in a year of university. If you are managing a dairy, you need to take this course if you want to improve performance and profitability."
Dr. Michael Wilkinson
Dr. Michael WilkinsonNantwich Veterinary Cheshire, ENG UK
Read More
"Zabieram niewiarygodną ilość cennej i aktualnej wiedzy i informacji. Podsumowałbym ten tydzień jako zabawne, pouczające, jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Jeśli masz okazję weź udział w AltaU."
Previous
Next

Aby dowiedzieć się więcej lub się zarejestrować

napisz na adres e-mail: altaU@altagenetics.com