Alta Advantage Logo

Alta ADVANTAGE

Jeden buhaj nie pasuje do wszystkich planów genetycznych. Dzięki partnerskiej współpracy z firmą Alta otrzymujecie Państwo odpowiednią genetykę, dostosowaną do potrzeb Państwa planu genetycznego.

Dowiedz się więcej

CowWatch_subtext_color_RGB

AltaU

Pogłębianie wiedzy z zakresu zarządzania i funkcji menedżerskich, poprawa diagnostyki i procesów decyzyjnych na farmach bydła mlecznego oraz sposobność uczenia się od najlepszych. Jak identyfikować niewykorzystany potencjał do osiągania zysków – to program 5-dniowego intensywnego szkolenia AltaU w USA.

Dowiedz się więcej

Alta Advantage Logo

Alta ADVANTAGE SHOWCASE

Dołącz do blisko 300 hodowców bydła mlecznego z całego świata w ramach najbardziej rozwojowej platformy w sektorze. Dziel się strategiami zarządzania odwiedzając najbardziej progresywne farmy bydła mlecznego w USA w trakcie 3-dniowych warsztatów hodowlnych w USA.

Dowiedz się więcej

Alta Jersey Driven Logo

Alta JERSEY DRIVEN

Partnerska współpraca z firmą Alta umożliwiająca pozyskiwanie genetyki odpowiednich buhajów rasy Jersey. Dostosuj swój plan genetyczny i bądź pierwszym, który skorzysta z naszej najlepszej genetyki. Obecnie korzystamy z własnej puli buhajów Jersey, dzięki czemu koncentrujemy się na czystości rasy, transparentności i maksymalizacji postępu genetycznego, co przekłada się na większe korzyści genetyczne właśnie dla Państwa.

Dowiedz się więcej

Concept Plus

CONCEPT PLUS

Wysoka, niska czy w sam raz… Jaka powinna być Państwa zdaniem ocena płodności buhaja? Wysoka albo niska to tylko zgubna ocena, bez dokładnej analizy. Program CONCEPT PLUS daje Państwu pewność korzyści w zakresie wskaźników zacieleń dzięki najdokładniejszej ocenie płodności buhajów.

Dowiedz się więcej

Health Plus logo

ZDROWIE PLUS

Program Zdrowie Plus powstal z mysla o hodowcach, którzy prócz selekcji buhajów pod wzgledem przekazywania ogromniej mlecznosci i swietnego typu pamietaja równiez o cechach, które wplywaja na poprawe zdrowotnosci oraz dlugowiecznosci w swoich stadach.

Dowiedz się więcej

Alta GPS logo

Alta GPS

Zachęcamy do współpracy z zaufanym doradcą Alty w zakresie wdrażania planu i strategii genetycznej. Warto zyskać pewność, że plan genetyczny zagwarantuje maksymalny zwrot z inwestycji w genetykę.

Dowiedz się więcej

Dairy Manager School logo

DAIRY MANAGER SCHOOL

To cykl 3-dniowych szkoleń tematycznych, koncentrujących się na postępowej i zyskownej hodowli, pozwoli doskonalić umiejętności zarządzania farmą bydła mlecznego. To także polska wersja organizowana przez nas. 2 – dniowe szkolenia tematyczne prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów z całego świata z wybranego obszaru w hodowli bydła mlecznego.

Dowiedz się więcej