Zyskaj dostęp do odpowiedniej genetyki rasy Jersey dla Twojego stada – zostań partnerem Alty i zoptymalizuj plan genetyczny dostosowując go do własnych potrzeb.

Obecnie korzystamy już z własnych buhajów rasy Jersey. Chcemy, aby właśnie Państwo mieli pierwszeństwo w korzystaniu z nasienia najlepszych buhajów Alty, aby postęp genetyczny w stadzie zmierzał w stronę realizacji postawionych sobie celów. Nasze priorytety, czyli maksymalny postęp genetyczny i czystość rasy, przekładają się na optymalne zyski w sferze genetyki Państwa stada.

Przystępując do programu opracowujemy plan genetyczny, którego realizacja jest przez nas monitorowana, w celu optymalizacji postępu genetycznego dla ustalonego planu.

Zostań partnerem Alty, dzięki temu zyskasz dostęp do genetyki odpowiadającej Twoim potrzebom. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Alty, aby dowiedzieć się, jak dołączyć do programu i sprawić, by postęp genetyczny zmierzał w tym samym kierunku, co Twoje cele.

 

Szczegółowe informacje o programie można uzyskać wysyłając zapytanie na adres email: biuro@altagenetics.pl lub jerseydriven@altagenetics.com

Alta Jersey Driven Logo